Главная > Все новости > Анонсы > Прийом документів на міський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2019 року

Прийом документів на міський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2019 року

Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на виконання рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року  № 832/7068 «Про міський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування» та міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2017-2019 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 08 грудня 2016 року № 536/1540, оголошує міський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Згідно з рішенням  конкурсної комісії міського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування від 23 липня 2019 року № 1 проекти та програми приймаються на конкурс:

з 24 липня  по 09 серпня 2019 року включно.

Для участі у конкурсі приймаються проекти та програми органів самоорганізації населення, оформлені відповідно до аплікативної форми та додатків, розміщених на сайті Департаменту за посиланням:

/content/miskyy-konkurs-proektiv-ta-program-rozvytku-miscevogo-samovryaduvannya.html .

Обов’язковою умовою прийняття проектів та програм до участі у конкурсі є наявність листа-погодження про можливість виконання робіт на відповідній території та взяття на баланс матеріальних цінностей балансоутримувачем відповідної території. За відсутності такого листа проекти та програми конкурсною комісією не розглядаються.

Проекти та програми просимо надавати (надсилати) конкурсній комісії на адресу: вул. Хрещатик, 50-Б, к.207.

Конкурсною комісією розглядаються проекти та програми, які надійшли на вказану адресу (дата відправки на поштовому штемпелі) не пізніше 15 години 09 серпня 2019 року.

Інформаційно-консультаційну допомогу щодо оформлення аплікативної форми та додатків до неї можна отримати у відділі з питань місцевого самоврядування Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), телефон для довідок: 230 92 07.

Визначення переможців міського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування відбудеться на засіданні конкурсної комісії наприкінці серпня 2019 року.

За інформацією: dsk.kyivcity.gov.ua