Главная > Все новости > Анонсы > Програма «Доступні кредити 5-7-9%» з 1 березня передбачає можливість надання часткових кредитних гарантій

Програма «Доступні кредити 5-7-9%» з 1 березня передбачає можливість надання часткових кредитних гарантій

З 1 березня Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» включатиме додаткову опцію — кредитні гарантії. Це дозволить вирішити проблему відсутності або недостачі застави у позичальника.

«За допомогою запуску другого компоненту програми «Доступні кредити 5-7-9%» ми фактично розблоковуємо інструмент доступного кредитування для тих підприємців, на яких банки до цього не звертали уваги. Йдеться про підприємців, які вирішили створити власну справу з нуля і окрім ідеї не мають ані прийнятного заставного майна, ані звітності й історії діяльності. І це важливо, адже програма має стати доступною для якомога ширшого кола підприємців. Звісно, у разі необхідності, діючий бізнес теж зможе отримати часткову кредитну гарантію, що покриватиме до 50% його кредиту за програмою «Доступні кредити 5-7-9%», — пояснив директор Офісу адміністрування проектів міжнародного фінансового співробітництва Міністерства фінансів Руслан Гашев.

Станом на 26 лютого 2020 року Фонд розвитку підприємництва, який управляє програмою «Доступні кредити 5-7-9%», узгодив проект Договору про надання часткових кредитних гарантій з усіма діючими уповноваженими банками (АТ «УКРЕКСІМБАНК», АТ «ПРИВАТБАНК», АТ «ОЩАДБАНК», АБ «УКРГАЗБАНК»). Протягом найближчого часу планується їх підписання, щоб з 01.03.2020 офіційно запровадити механізм кредитних гарантій в рамках Програми.

Один з банків уже підписав договір з Фондом, щоб з 1 березня клієнти змогли скористатися такою опцією, інші банки — на черзі. Невдовзі можливість отримати кредитні гарантії стане доступна всім!

Читайте більше про програму «Доступні кредити 5-7-9%» — на сайті 5-7-9.gov.ua

За інформацією kmu.gov.ua