Главная > Все новости > Районні автодорівці миють спеціальними засобами дороги та мости, а зупинки та підземні переходи — дезінфікують

Районні автодорівці миють спеціальними засобами дороги та мости, а зупинки та підземні переходи — дезінфікують

Співробітники Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» продовжують роботи із санітарної обробки доріг, штучних споруд та зупинок міського громадського транспорту. Наразі тривають роботи з миття доріг, мостів та шляхопроводів дезінфікуючими миючими засобами.

Окрім того, автодорівці Дніпровського району здійснюють дезінфекцію зупинкових комплексiв та підземних пішохідних переходiв: обробляють поручні, перила, сходи та спуски, а також лавки.

Також обов’язково контролюється стан здоров’я працівників комунального пiдприємства – перед зміною вони проходять ретельний медогляд з температурним скринінгом.

Слід нагадати, що міська влада закликає громадян не виходити з дому без нагальної потреби, а підприємства – перейти на режим віддаленої роботи.

В умовах дії низки обмежень в країні, що продиктовані необхідністю попередження поширення коронавірусної інфекції, громадянам варто залишитись вдома. Лише працівники, робота яких сьогодні є особливо важливою: медики, працівники правоохоронних органів, працівники підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста, – мають працювати в штатному режимі. Для них влада організує розвезення. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Ми повинні всі чітко розуміти рівень небезпеки, адже ми бачимо, яких масштабів набула пандемія в інших країнах. І вимога залишитись вдома – це не примха влади, а спосіб зберегти життя та здоров’я людей. І це мають розуміти і роботодавці, і власники бізнесу. Ми зараз зобов’язані дотримуватись карантину, перевести працівників у режим дистанційної роботи», – сказав він.

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв нагадав про прості правила:

  • Не виходьте з дому без нагальної потреби, обмежте соціальні контакти. Якщо виникла нагальна необхідність вийти на вулицю – вдягніть маску, дотримуйтеся дистанції із іншими людьми мінімум 1,5 метри. Мийте руки, провітрюйте приміщення, термічно обробляйте продукти.
  • Тим, хто відчув симптоми застуди чи ГРВІ, треба негайно зв’язатися телефоном із сімейним лікарем та дотримуватися його рекомендацій. У столиці працює цілодобова гаряча лінія «Порада лікаря за телефоном»: 15-83 зі стаціонарного (безкоштовно) та 044-235-01-01 – із мобільного.

Джерело: https://dnipr.kyivcity.gov.ua/