Главная > Все новости > Районні зеленбудівці в парку «Аврора» висадили 7 кленів гостролистих ‘Emerald Queen’

Районні зеленбудівці в парку «Аврора» висадили 7 кленів гостролистих ‘Emerald Queen’

Спеціалісти Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району продовжують висаджувати дерева та кущі. Цієї п’ятниці в парку «Аврора» висадили 7 кленів гостролистих ‘Emerald Queen’.

Піклуючись про ландшафтні лінії міського простору в сквері по вул. Віфлеємській, 16 висадили «живу» огорожу з 300 кущів бірючини.

Працівники Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району м. Києва» продовжують роботи з поточного (ямкового) ремонту вулично-дорожньої мережі. Крім того виконуються роботи з прочищення зливоприймачів та оглядових колодязів, які перебувають на балансі підприємства.

Тривають роботи з вигрібання та вивезення опалого листя.

Співробітниками відділу з питань благоустрою та контролю за охороною природного середовища Дніпровської РДА спільно з КП «Київміськсвітло» та КП «Київпастранс» виконуються роботи з демонтажу незаконної реклами на ставпах освітлення та деревах.

За минулий тиждень інспекторами відділу з питань благоустрою та контролю за охороною природного середовища Дніпровської РДА було складено 6 протоколів про адміністративне правопорушення та видано 217 приписів на усунення виявлених недоліків.

Джерело