Главная > Все новости > Активисты района > Районні зеленбудівці висаджують квіти, поливають зелені зони, видаляють сухе гілля та боряться з амброзією

Районні зеленбудівці висаджують квіти, поливають зелені зони, видаляють сухе гілля та боряться з амброзією

Районні зеленбудівці щодня піклуються про зелені насадження. Задля гарного розвитку та росту щоденно працівники комунального підприємства поливають дерева, кущі та квіти. Такі роботи сьогодні проведені на Дарницькій площі та поряд у сквері, а також у парку «Аврора».

Наразі час яскравих квітів, тож озеленювачі заквітчують барвами сквер на Дарницькій площі та парк на Дніпровській набережній.

Для запобігання небезпеки для життя та здоров’я людей, цілісності майна, а також продовження життєдіяльності зелених насаджень працівники Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району виконали роботи з видалення сухого гілля дерев на бульварі І. Миколайчука та по вулиці Березняківській.

Також районні зеленбудівці проводять боротьбу з амброзією. Так, у сквері по вул. Стальського, провели обприскування новим екологічним препаратом «Стоп Амброзія», який виготовлений на основі природного мінералу Бішофіт. Вже через 15 хвилин рослина-алерген починає в’янути, а на наступний день всихати. Такий спосіб дає змогу максимально швидко, екологічно та безпечно знищувати амброзію.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м. Києва