Главная > Все новости > В прессе > Робоча зустріч щодо продовження проведення капітального ремонту Дарницької площі

Робоча зустріч щодо продовження проведення капітального ремонту Дарницької площі

Сьогодні, 26 листопада, в приміщенні Дніпровської райдержадміністрації відбулася робоча нарада щодо продовження ремонту Дарницької площі. Участь у нараді взяли директор Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Олексій Кулеба, перший заступник голови Дніпровської райдержадміністрації Віктор Сушінець, керівники районних відділів торгівлі та споживчого ринку, з питань благоустрою та контролю за охороною природного середовища, взаємодій з правоохоронними органами та з питань запобігання і виявлення корупції, представники Комунальних підприємств «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району м. Києв», «Київблагоустрій»,  Комунальної корпорації «Київавтодор», ГУ Національної поліції України, а також представники бізнесу.

На нараді обговорювали варіанти комплексного геометричного переносу тимчасових споруд (ТС) в зв’язку із продовженням капітального ремонту Дарницької площі.Наступний етап проведення робіт з ремонту —  продовження веломаршруту, яке з’днає вул. Будівельників та просп. Соборності вздовж Дарницької площі.

За результатами зустрічі було напрацьовано ряд рішень задля забезпечення комфортних умов пересування для всіх учасників руху на вказаному об’єкті.

На наступному тижні заплановано провести виїздну зустріч на Дарницькій площі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *