Главная > Все новости > Соціальний хліб у столиці вже продають за Карткою киянина

Соціальний хліб у столиці вже продають за Карткою киянина

У мережі фірмових кіосків “Київхліб” продукцію почали продавати за Карткою киянина, яка надає пільговим категоріям громадян значні знижки – від 70% до 20% на три соціальні сорти хліба. Продажі у тестовому режимі стартували у кіосках із 1 березня.

— Сьогодні вже були перші покупці, які скористались знижкою. Вона дійсно працює, і покупцям це сподобалось! — розповіла “Вечірньому Києву” Тетяна, продавець магазину, де встановлено валідатор, який зчитує Картку киянина.

Зовні валідатор не відрізняється від звичайного терміналу, але має додатковий функціонал. Для того, щоб здійснити покупку, необхідно провести крізь нього картку, а валідатор сам “прочитає” знижку, яка передбачена для її власника.

Після цього покупець може сплатити зменшену вартість хліба або з картки, або готівкою.

За словами продавця, поки кількість покупців за новою схемою невелика, але вона має збільшитися, адже усі, хто скористався сьогодні Карткою киянина, були дуже задоволені.

— Щойно отримала знижку 25%, — розповідає пенсіонерка Віра Іванівна, — придбала батон, який коштує 10 грн 80 коп за 8 грн 10 коп. Я рідко купую соціальний хліб, бо його швидко розбирають, а сьогодні мені пощастило!

Тож власники Картки киянина сподіваються, що відтепер їм завжди вистачатиме хліба за соціальною ціною.

У програмі із продажу такого хліба беруть участь наступні види продукції:

  • хліб житній «Фірмовий український» вагою 0,95 кг коштуватиме від 4,8 до 12,7 грн,
  • хліб пшеничний «Фірмовий» 0,65 кг – від 3,7 до 10 грн,
  • батон «Фірмовий» 0,5 кг – від 3,2 до 8,6 грн.

Нагадаємо, знижкуу 70% за Карткою киянина отримають члени сімей загиблих під час російсько-української війни, або померлих у наслідок поранення, члени сімей Героїв Небесної сотні, діти-сироти, Праведники Бабиного яру.

Знижку у 60% нададуть інвалідам війни, дітям війни, колишнім малолітнім в’язням концтаборів та гетто.

Знижку у 50% отримають діти з інвалідністю від дитинства,  25% — непрацюючі пенсіонери, а 20% – інші власники Картки киянина.

Придбати хліб для інвалідів зможуть їх рідні та близькі, пред’явивши Картку киянина, що належить пільговику, та валідувавши її.

Всі пільговики за день можуть придбати 1 одиницю хліба із трьох соціальних сортів на вибір.

vechirniykiev.com.ua