Главная > Все новости > Анонсы > Восени завершать реконструкцію кінотеатра «Краків»

Восени завершать реконструкцію кінотеатра «Краків»

Реконструкцію знакового для Русанівки кінотеатру «Краків» необхідно завершити до кінця жовтня 2019 року.  Про це під час виїзної наради заявив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

У «Кракові» планується оновлення сцени з екраном та кулісами, на якій можна показувати фільми, грати вистави, концерти. В фойє на першому поверсі поставлять мобільну міні-сцену, а на другому – зроблять майданчик для джазових концертів.

-Підрядник, який взявся за реконструкцію кінотеатру «Краків», має завершити роботи до кінця жовтня. У разі, якщо компанія не зробить цього, ми будемо ініціювати розірвання угоди з цим підрядником. Ми не можемо затягувати історію реконструкції кінотеатру, а підрядник має припинити затягування реконструкції та до того ж щороку намагатися збільшувати кошторис, – заявив Валентин Мондриївський.

За останні кілька років на Русанівці наведено лад, і ті проекти, про які заявляв міський голова Віталій Кличко, реалізовано.

Як уточнив Валентин Мондриївський, на Русанівці приведено до ладу парк, на каналі запрацювали фонтани, багато зроблено для реконструкції соціальної інфраструктури.

-Цей кінотеатр має стати одним із декількох відреставрованих у найближчі три роки у столиці в рамках підтримки розвитку культури в Києві та запрацювати в якості першого мультифункціонального культурного центру, який здатний приймати найкращі сучасні проекти театрального, музичного і перформативного мистецтва, – наголосив заступник голови КМДА.

Загалом на програму «Столична культура» на 2019-2021 роки в Києві заплановано 4,3 мільярди гривень.


vechirniykiev.com.ua/