Главная > Все новости > Анонсы > У Дніпровському районі столиці відкриють спортивну школу «Ніка»

У Дніпровському районі столиці відкриють спортивну школу «Ніка»

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про створення комунальної дитячо-юнацької спортивної школи.

Відповідний позашкільний навчальний заклад створять на базі футбольного клубу «Ніка», який було засновано ще у 2013 році.

«З моменту відкриття футбольного клубу «Ніка», до занять було залучено 250 дітей та підлітків. Команди шести вікових груп беруть активну участь у місцевих змаганнях, успішно виступають у Дитячій футбольній лізі України. Більше того, вони уже зарекомендували себе на міжнародних турнірах. Впевнений, що вихованці клубу та тренерський колектив зможуть гідно від імені міста представляти Київ на різних змаганнях», – зазначив співавтор даного рішення, депутат Київради Олесь Маляревич.

Завдяки Громадському бюджету Києва, на території дитячо-юнацького клубу «Ніка» було збудовано футбольне поле з покриттям розміром 60*40 метрів. Наразі поле активно використовується для проведення тренувань. Таким чином, матеріально технічна база для відкриття спортивної школи вже створюється.

Територіально футбольний клуб «Ніка» знаходиться в межах житлового масиву Воскресенка у Дніпровському районі столиці. Тож майбутня спортивна школа зможе забезпечити активне дозвілля дітей та підлітків відповідного району.

Рішення підтримали 77 депутатів Київради.

Джерело: https://dnipr.kyivcity.gov.ua/