Главная > Все новости > В Дніпровській РДА нагородили голів та членів окружних та територіальних виборчих округів району

В Дніпровській РДА нагородили голів та членів окружних та територіальних виборчих округів району

28 серпня в Дніпровській райдержадміністрації нагородили голів та членів окружних та територіальних виборчих округів району.

На виконання доручення голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка, від імені Центральної виборчої комісії заступник очільник Дніпровського району Віктор Сушінець вручив Почесні грамоти та Подяки «За сумлінне виконання своїх обов’язків щодо організації та підготовки проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, реалізації і захисту конституційних виборчих прав громадян України, за сприяння Центральній виборчій комісії у здійснені нею передбачених законодавством України повноважень».

В своєму вітальному слові Віктор Васильович подякував присутнім за вклад у забезпеченні реалізації виборчих прав громадян та зауважив, що вручені нагороди ще раз підтвердили високий рівень компетентності і професійності, проявлені під час організації та підготовки проведення виборів у Дніпровському районі столиці.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами організаційного відділу Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації