Главная > Все новости > В районі відбулась масштабна весняна толока

В районі відбулась масштабна весняна толока

16 березня в районі відбулась перша масштабна весняна толока.
З самого ранку в Парку культури та відпочинку «Перемога» дружній колектив Дніпровської райдержадміністрації став до прибирання зелених зон.

Більше 150 учасників толоки працювали на теренах парку. Працівники структурних та територіальних підрозділів адміністрації, комунальних підприємств району, взявши граблі та мітла, вигрібали торішнє листя та дрібне сміття. До участі у толоці також долучились представники департаментів соціальної політики і будівництва та житлового забезпечення КМДА,  учні школи № 182, Лідери учнівської молоді, представники громадських організацій та небайдужі громадяни району. Все, що необхідно було від учасників толоки – це гарний настрій, комфортний одяг і зручне взуття. Адже необхідним інвентарем забезпечило районне Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень. Окрім цього зеленбудівці виділили посадковий матеріал, в результаті чого зелені насадження парку поповнились шістьма декоративними яблуньками.

На інших локаціях в районі також кипіла робота. Так 132 працівника десяти Житлово-експлуатаційних дільниць району також провели толоки на балансових територіях, залучивши до прибирання 8 одиниць техніки.

Цього суботнього ранку і освітяни району вийшли на толоку, прибравши території 146 освітянських закладів та управління освіти. Медичні працівники чергових змін також наводили лад на прилеглих до закладів охорони здоров’я територіях.

Декілька годин завзятої праці – це ще один крок, до того, аби Дніпровський район, після зимових негод та заметілей, знову став доглянутим та охайним.

І хоча прибиранням територій району щоденно займаються працівники комунальних служб, підтримання чистоти і порядку —  справа спільна. Тому щира дяка і пошана тим небайдужим жителям Дніпровського району, хто долучився до толоки в районі.

Додатково.

Толоки триватимуть. Про їх місце та час проведення будемо оперативно повідомляти на наших ресурсах.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики Дніпровської РДА