Главная > Все новости > Анонсы > На об’єктах реконструкції та капітального ремонту вулично-дорожньої мережі тривають важливі підготовчі роботи

На об’єктах реконструкції та капітального ремонту вулично-дорожньої мережі тривають важливі підготовчі роботи

Уже майже місяць на об’єктах реконструкції та капітального ремонту вулично-дорожньої мережі тривають важливі підготовчі роботи. Зокрема, заміна інженерних мереж, встановлення опор освітлення, демонтаж бортового каменю, фрезерування, влаштування основи дорожнього одягу тощо. Про це повідомили у КК «Київавтодор».

Наразі підготовчі роботи тривають на вулицях Туполєва, Чорнобильській, Івана Федорова, Заболотного, Сім’ї Кульженків, проспектах Палладіна та Правди. Зокрема, на вул. Чорнобильській продовжуються роботи з улаштування нової дощової каналізації, широкий спектр робіт виконують дорожники на вул. Туполєва – на об’єкті влаштовується дощова каналізація, нова основа дорожнього одягу, встановлюються нові опори освітлення тощо.

Нагадаємо, що упродовж 2019 року роботи з капітального ремонту очікують на вулиці Борщагівську, Милославську, Микільсько-Ботанічну, площі Софійську, Дарницьку, Вокзальну, проспекти Степана Бандери та Космонавта Комарова, Столичне шосе. Крім того, роботи з реконструкції проводитимуться на Пейзажній алеї.

Іншим важливим об’єктом 2019 року стане початок будівництва автомобільної дороги між вул. Довбуша та Броварським проспектом.

Також у 2019 році активно продовжуватимуться роботи з ремонту штучних споруд, зокрема, триватиме розпочатий у 2018 році капітальний ремонт мосту Метро через Русанівську протоку, буде капітально відремонтовано шляхопроводи на перетині вул. Богатирської та просп. Степана Бандери, шляхопроводи на перетині вул. Богатирської та Оболонського проспекту, Борщагівській шляхопровід, пішохідний міст на перетині просп. Космонавта Комарова та вул. Миколи Василенка тощо.

Джерело: КМДА