Главная > Все новости > Активисты района > Відбулася хода на честь пам’яті загиблих та померлих захисників України в зоні проведення АТО/ООС

Відбулася хода на честь пам’яті загиблих та померлих захисників України в зоні проведення АТО/ООС

14 жовтня у Дніпровському районі відбулася хода на честь пам’яті загиблих та померлих захисників України в зоні проведення АТО/ООС.

В ході взяли участь голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Петро Онофрійчук, заступник голови РДА Алла Загородня, начальник районного управління праці та соціального захисту Олександра Соя, представники Ради ветеранів АТО Дніпровського району, КП «Муніципальна варта» ветерани, учасники бойових дій, вдови та рідні загиблих учасників АТО/ООС.

Учасники заходу з прапорами та фотографіями загиблих воїнів пройшли від вул. А.Малишка, 25/1 до Парку культури та відпочинку «Перемога», де відбулося покладання квітів до Кургану Слави та до Хреста пам’яті воїнам загиблим в зоні АТО.

Серед інших у заході брали участь батьки загиблого Героя України Ігоря Шевченка, який віддав життя за незалежність та територіальну цілісність України під час бойових дій на Сході України. Петро Онофрійчук вручив рідним Ігоря Шевченка відзнаки Міністерства оборони України — нагрудний знак «Знак пошани» та «Подяку» Міністерства оборони України.

Петро Васильович зазначив, що мужність, героїзм та самовідданість захисників України — неоціненні. Їх подвиги вписані кров’ю в літопис боротьби українців за незалежність і завжди нагадують нам про те, якою страшною ціною дістається свобода.

Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих захисників України в зоні проведення АТО/ООС.

Довідково.

Шевченко Ігор Станіславович народився 04 серпня 1981 року у м. Київ.

Загину 10 лютого 2015 року під час обстрілу російськими бойовиками з боку Горлівки з РСЗВ «Смерч» аеродрому м. Краматорська Донецької області.

Полковник (посмертно).

Похований на кладовищі «Лісове» м. Київ.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики