Главная > Все новости > Видео > Відбулися змагання з настільного тенісу серед студентів Дніпровського району

Відбулися змагання з настільного тенісу серед студентів Дніпровського району

13 грудня в спортивній залі Київського державного коледжу туризму та готельного господарства №25 (вул. Жмаченка, 26) відбулись змагання з настільного тенісу. Захід відбувся у рамках ХVII спартакіади студентської молоді Дніпровського району міста Києва. Традиційно організаторами змагань виступили Дніпровський районний відділ молоді та спорту та Благодійна організація «Благодійний фонд «Дніпровський».
Турнір пройшов в цікавій, напруженій та безкомпромісній боротьбі. Згідно з регламентом змагань до складу команд входили одна дівчина і двоє юнаків. Ніхто з учасників не хотів поступатися призовими місцями. Однак переможцями турніру стали найсильніші.
Перше місце виборола команда Державного вищого навчального закладу «Київського механіко-технологічного коледжу». Друге місце зайняла команда Вищого професійного училища №25. Третє місце здобули господарі турніру, команда Київського державного коледжу туризму та готельного господарства
Також суддівською колегією було обрано найкращих гравців турніру. Ними стали: Дмитро Сабодаш (Вище професійне училище №25) та Анна Майор (Київський механіко-технологічний коледж).