Главная > Все новости > Володимир Зеленський поділився своїм баченням щастя для України та кожного її громадянина

Володимир Зеленський поділився своїм баченням щастя для України та кожного її громадянина

Президент України Володимир Зеленський під час виступу на 16-й зустрічі Ялтинської європейської стратегії у Києві, темою якої є «Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі», розповів про своє бачення щастя для країни та кожного її громадянина, а також про кроки, які допоможуть зробити Україну щасливою.

«Яку країну повинні збудувати ми? Що їй потрібно для щастя? Все просто – подолати ворогів. І мова зараз не тільки про геополітику, я маю на увазі ворогів нашого щастя. Це війна, бідність, корупція і, вибачте, заздрість», – сказав Глава держави під час свого виступу.

Володимир Зеленський зазначив, що досягнення згаданої мети стало одним із мотивів для нього йти в політику. «Справжнє щастя не може бути одноосібним. І нестерпно жити в умовах, коли тобі незручно за те, що ти щасливий, за своє щастя. Те, яке ти виховував у своїй сім’ї, яке ти заробив чесно, сам, своєю працею. Але яке нарочито підкреслює нещастя багатьох людей, котрі живуть навколо тебе. Людей, які живуть з тобою в одній країні», – наголосив Президент.

Глава держави підкреслив, що зараз він та його команда мають привід для щастя. «Це – довіра громадян України. Величезна довіра, але разом з тим і величезна відповідальність», – пояснив Глава держави.

Володимир Зеленський констатував, що для нього, його сім’ї, як і для більшості людей, основою щастя є міцна та єдина родина, коли найближчі люди – разом і не змушені бути у розлуці через війну, необхідність заробітків за кордоном; коли вони мають змогу не існувати, а жити й забезпечувати свої потреби, чесно та відкрито вести бізнес, думати про навчання й роботу у рідній країні, а не за кордоном, мати захист правоохоронних органів.

«Яке наше бачення щасливої української родини? Перше і найголовніше – всі за столом. Порожніх стільців немає. Ті, хто відважно захищає Україну, повинні повернутися переможцями. Ми маємо завершити війну та повернути свої території», – підкреслив Президент.

Глава держави також побажав присутнім бути справді щасливими у найкращій країні світу – Україні.