Главная > Все новости > Анонсы > Які заходи у Києві та у Дніпровському районі підготували до роковин Чорнобиля

Які заходи у Києві та у Дніпровському районі підготували до роковин Чорнобиля

До 33-х роковин Чорнобильської трагедії у столиці відбудуться урочисті та пам’ятні заходи.

24 квітня у Київському міському Палаці ветеранів (вул. Бастіонна, 11) відбудеться міський захід «Реквієм Чорнобилю».

26 квітня покладатимуть квіти до меморіального кургану «Героям Чорнобиля» на території Меморіального комплексу жертвам Чорнобильської катастрофи у місті Києві; проведуть поминальний молебень за тими, хто загинув чи помер внаслідок Чорнобильської катастрофи.

26 квітня проведуть мітинг-реквієм «І мертвим, і живим, і ненародженим…» на території Меморіального комплексу «Пам’ятник Жертвам Чорнобильської трагедії» (перетин проспекту Перемоги і вулиці Чорнобильської).

23 квітня у Патріаршому соборі Воскресіння Христового (вул. Микільсько-Слобідська, 5) проведуть концерт-реквієм «Чорнобиль – молодь буде пам’ятати».

Із 22 до 26 квітня для учасників ліквідації аварії на ЧАЕС проведуть Тиждень здоров’я (огляд спеціалістів, діагностичні та лабораторні дослідження).

У Дніпровському районі також відбудеться ряд урочистих заходів:

26 квітня з 00.55 до 01.35 – уцеркві Святого Архангела Михаїла(просп. Миру, 16відбудеться поминальний молебень за тими, хто загинув чи помер внаслідок Чорнобильської катастрофи, та покладання квітів до меморіального кургану «Героям Чорнобиля» на території Меморіального комплексу жертвам Чорнобильської катастрофи у місті Києві;

26 квітня о 10.00 – проведуть урочисту церемонію покладання квітів до пам’ятного знаку «Воїнам Чорнобиля» та меморіального кургану «Героям Чорнобиля» на території Меморіального комплексу жертвам Чорнобильської катастрофи у місті Києві (просп. Миру, 16) за участю керівництва держави, столиці та району.

Під час проведення заходів буде забезпечено чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги та правопорядок.

Також в загальноосвітніх закладах відбудуться тематичні виховні заходи, зустрічі з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС, в шкільних бібліотеках організовані книжкові виставки: «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить , «День, який змінив життя». Для учнів шкіл будуть організовані відвідини Національного музею «Чорнобиль» та пожежних частин Дніпровського району.