Главная > Все новости > Активисты района > В Дніпровському районі відбулися змагання допризовної молоді серед юнаків допризовного віку

В Дніпровському районі відбулися змагання допризовної молоді серед юнаків допризовного віку

18 квітня відбулися змагання допризовної молоді серед юнаків допризовного віку спортивних підліткових клубів Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дніпровського району. Вони проходили на спортивному майданчику в Парку культури та відпочинку «Перемога»

В змаганнях брали участь вихованці спортивних клубів: «Атлант», «Лівобережний», «Ровесник», «Час вперед», «Горизонт», «Олімпієць», «Орлятко».

Метою змагань допризовної молоді є патріотичне виховання молоді та  популяризація  і пропаганда здорового способу життя.

Від кожного клубу в змаганнях взяли участь команди у складі чотирьох осіб за такими видами: підтягування на перекладині,  стрибки в довжину  (3 спроби), біг на 60 метрів.

Переможці в командному складі:

  • І місце — команда клубу «Ровесник»;
  • ІІ місце – клуб «Орлятко»;
  • ІІІ місце – клуб «Олімпієць».

Переможці в особистому складі:

  • підтягування на перекладині – Рижий Олександр, п/к «Орлятко» — 32 рази; Джабраїлов Фарід, п/к «Ровесник» -28 разів; Давискиба Аріф, п/к «Ровесник» -26 разів;
  • в стрибках в довжину — Джабраїлов Фарід, п/к «Ровесник» -2,63 м.; Рудник Олександр, п/к «Орлятко» — 2,50 м.;  Рижий Олександр, п/к «Орлятко» — 2,45 м.
  • в бігу на 60 метрів — Джабраїлов Фарід, п/к «Ровесник» — 9,02 с.; Рудник Олександр, п/к «Орлятко» — 9,04 с.;  Давискиба Аріф, п/к «Ровесник» — 9,06 с.

Всі учасники активно змагалися за перемогу, були відзначені грамотами та медалями.  Команда — переможець отримала перехідний кубок.