Главная > Все новости > Анонсы > Замість маршруток мешканці Дарниці та Виноградаря можуть їхати до центру на Мерседесах

Замість маршруток мешканці Дарниці та Виноградаря можуть їхати до центру на Мерседесах

Із 14 травня у Києві став доступним новий сервіс від компанії Uber– альтернатива незручним маршруткам та дорогим таксі – Uber Shattle. Це комфортабельні мікроавтобуси марки “Мерседес”, які курсуватимуть за маршрутами, які визначили голосуванням користувачі додатку Uber. Наразі у тестовому режимі діятимуть два маршрутиВиноградар – площа Перемоги – Виноградар та Дарницька площа – Либідська – Дарницька площа.

Про це на прес-конференції у Києві повідомив регіональний директор Uber по Великобританії, Північній та Східній Європі Джеймі Хейвуд.

— Радий оголосити сьогодні про пілотний запуск у Києві UberShattle. Це перший такий наш сервіс у Європі. Сподіваємося, що він допоможе місту зменшити завантаженість доріг, адже мотивуватиме киян не користуватися приватними автомобілями. Також сподіваємося сприяти зменшенню шкідливих викидів та вирішенню проблем із нестачею паркувальних місць у центрі міста, — розповів він.

Як зазначив під час презентації міністр інфраструктури України Володимир Омелян, новий сервіс Uber, як завжди, дуже зручний для користувачів.

— Для нас дуже важливо, що під час цього пілотного проекту ми знайшли правильний механізм взаємодії між мерією, компанією Uber та Міністерством. В першу чергу, це стосується безпеки та сертифікації і ліцензування. Є повна готовність всіх сторін до гарного результату, — наголосив він.

— Дуже радий, що столиця впроваджує сучасні технології, які роблять життя киян більш комфортним. Ми підтримуємо ініціативу Uber, і сподіваємося, що новий сервіс займе свій сегмент на ринку транспортних послуг: дешевше, ніж таксі, але трохи дорожче, ніж громадський транспорт, — розповів про новацію мер Києва Віталій Кличко.  

Наразі вартість сервісу для користувачів залежатиме від відстані, яку вони проїжджатимуть на маршруті, і коливатиметься від 15 до 30 гривень.

Довідка. Shuttle — останнє доповнення до додатка Uber в Києві. Нещодавно компанія запустила у місті сервіс електромобілів Uber Green, а також сервіси UberX, Select, Black і Van. Також цього року Uber представив  на українському ринку сервіс доставки їжі Uber Eats.

Фото — Анастасія Савицька.

Джерело