Главная > Все новости > Запрацював контакт-центр з усіх питань щодо COVID-19

Запрацював контакт-центр з усіх питань щодо COVID-19

МОЗ запустило роботу контакт-центру з протидії поширенню COVID-19. Зателефонувавши за номером 0-800-60-20-19, кожен громадянин може отримати офіційну та вичерпну інформацію з усіх питань щодо COVID-19.

В контакт-центрі працюватимуть 150 операторів. Якщо їм необхідно буде уточнити інформацію, вони зареєструють звернення у відповідній CRM-системі, яка автоматично надсилатиме його на розгляд до центрального чи місцевого органу влади відповідно до компетенції. А після отримання необхідної інформації оператори зв’язуються із заявником, щоб її озвучити.

Такий алгоритм роботи пов’язаний передусім з тим, що продовжує зростати кількість нових хворих, — осіб, які потребують швидких та надійних відповідей на питання щодо проведення безкоштовного тестування, надання невідкладної допомоги або ж забезпечення ранньої самоізоляції з моменту виявлення перших симптомів тощо.

— Контакт-центр працюватиме цілодобово. Ми сподіваємося, що він допоможе громадянам оперативно отримувати важливу інформацію та правильно протидіяти поширенню коронавірусної хвороби, — наголосив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Джерело

2 thoughts on “Запрацював контакт-центр з усіх питань щодо COVID-19

  1. На Черкащині запрацював Центр реагування в надзвичайних ситуаціях. Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук та голова ДСНС України Микола Чечоткін відкрили новостворений Центр та підписали меморандум про співпрацю Державної служби України та Черкаської ОДА.

  2. У Кременчуці нині проводять тимчасовий ремонт доріг із використанням холодного асфальту та рециклеру асфальтобетону, інформує Кременчуцька міська рада. Проте поточний та капітальний планують розпочати у квітні 2017 року, коли у місті запрацює асфальтний завод. Іван Москалик, начальник управління житлово-комунального господарства зазначив, що на КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» наразі проводиться переоснащення асфальтної дільниці. На асфальтобетонну установку встановлюється нова система фільтрів виробництва ПАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин», яка відповідає всім санітарним вимогам та державному стандарту. Такі заходи комунальним підприємством проводяться за дорученням міського голови Віталія Малецького, який минулого року поставив перед керівництвом комунального підприємства завдання вирішити питання щодо зменшення негативного впливу на навколишнє середовище роботи установки, яка виготовляє асфальтобетонну суміш для ремонту міських доріг. Народні обранці підняли собі зарплатню до сорока тисяч: деякі полтавські депутати були не проти 21 жовтня 2016, 14:13

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *