Главная > Все новости > Запрацював контакт-центр з усіх питань щодо COVID-19

Запрацював контакт-центр з усіх питань щодо COVID-19

МОЗ запустило роботу контакт-центру з протидії поширенню COVID-19. Зателефонувавши за номером 0-800-60-20-19, кожен громадянин може отримати офіційну та вичерпну інформацію з усіх питань щодо COVID-19.

В контакт-центрі працюватимуть 150 операторів. Якщо їм необхідно буде уточнити інформацію, вони зареєструють звернення у відповідній CRM-системі, яка автоматично надсилатиме його на розгляд до центрального чи місцевого органу влади відповідно до компетенції. А після отримання необхідної інформації оператори зв’язуються із заявником, щоб її озвучити.

Такий алгоритм роботи пов’язаний передусім з тим, що продовжує зростати кількість нових хворих, — осіб, які потребують швидких та надійних відповідей на питання щодо проведення безкоштовного тестування, надання невідкладної допомоги або ж забезпечення ранньої самоізоляції з моменту виявлення перших симптомів тощо.

— Контакт-центр працюватиме цілодобово. Ми сподіваємося, що він допоможе громадянам оперативно отримувати важливу інформацію та правильно протидіяти поширенню коронавірусної хвороби, — наголосив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Джерело

One thought on “Запрацював контакт-центр з усіх питань щодо COVID-19

  1. На Черкащині запрацював Центр реагування в надзвичайних ситуаціях. Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук та голова ДСНС України Микола Чечоткін відкрили новостворений Центр та підписали меморандум про співпрацю Державної служби України та Черкаської ОДА.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *