Главная > Все новости > Анонсы > Мешканці столиці зможуть звертатися до ДТЕК Київські електромережі незалежно від прописки

Мешканці столиці зможуть звертатися до ДТЕК Київські електромережі незалежно від прописки

ДТЕК Київські електромережі скорегує розташування клієнтських центрів. Починаючи з 5 вересня, мешканців Києва будуть обслуговувати у п’яти офісах. Тож киянам радять заздалегідь визначитись із місцем розташування офісу.

– ДТЕК Київські електромережі звертає увагу киян на зміни у розташуванні ЦОКів. Починаючи з 5 вересня мешканці Києва зможуть отримати або замовити послуги у п’яти клієнтських офісах компанії. У місті діє наскрізне обслуговування фізичних осіб. Тому кияни можуть завітати до будь-якого ЦОКу міста Києва. Не зважаючи на прописку та місце знаходження квартири або будинку,  зазначили у прес-службі ДТЕК Київські електромережі.

Подати заявку на встановлення та обслуговування лічильника, заключити договір, перевірити стан мереж та з’ясувати інші питання відтепер можна за такими адресами:

  • вул. Жилянська, 83/53;
  • вул. Маршала Тимошенка, 18;
  • вул. Бориспільська, 6-а;
  • вул. Закревського, 14;
  • Пр-т Голосіївський 30-б (з питань приєднань та для юридичних осіб).

Клієнтам-юридичним особам, які до цього обслуговувались у центрі на вул. Юрія Іллєнка, 31, починаючи з 5 вересня, слід звертатися до ЦОКів на вул. Жилянській, 83/53 або вул. Маршала Тимошенка, 18.

– Сьогодні у клієнтських офісах, у середньому, обслуговується близько 9 тисяч киян щомісяця. Тому мешканцям столиці треба звернути увагу на зміну у територіальному розташуванні ЦОКів та заздалегідь планувати зручний для себе маршрут прокоментувала керівник департаменту з обслуговування клієнтів ДТЕК Київські електромережі Лариса Мачулянська.

У дистанційному режимі сьогодні доступні послуги, які стосуються роботи лічильника, показників споживання електрики, його опломбування / розпломбування та параметризації. З повним списком заявок, які доступні для замовлення через кол-центр, можна ознайомитися за посиланням: https://dtek-kem.com.ua/podannya_zayavok_cherez_kolltsentr.

Адреси центрів обслуговування ДТЕК Київські електромережі та контактну інформацію можна дізнатися за посиланням на вебсайті компанії: https://dtek-kem.com.ua/contacts (для фізичних осіб) та https://dtek-kem.com.ua/ee-company/contacts (для юридичних осіб). За необхідною інформацією також можна звертатися на сторінку компанії у Facebook: https://www.facebook.com/kyivsky.elektromerezhi.

За інформацією: vechirniy.kyiv.ua