Главная > Все новости > У позашкільному навчальному закладі «Зміна» відбулось Свято 1-го дзвоника

У позашкільному навчальному закладі «Зміна» відбулось Свято 1-го дзвоника

1 вересня у позашкільному навчальному закладі «Центр технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва «Зміна» Дніпровського району слодиці» (вул. Краківська, 20) відбулось Свято 1-го дзвоника. Організовано захід Дніпровською райдержадміністрацією та районним управлінням освіти.

На святі був присутній очільник Дніпровського району Петро Онофрійчук та його заступник Алла Загородня, керівники та вчителі закладів освіти району, учні та їх батьки.

Для учасників заходу були підготовлені спортивні та творчі локації, покази мод та автограф-сесії, унікальні тренінги та знайомства. І малеча, і дорослі із задоволенням брали участь у захоплюючих квестах, призових лотереях та креативних майстер-класах non stop: виготовлення прикрас, живопис, барабанне коло, пісочна терапія та інше.

Святковим подарунком для присутніх були виступи заслужених артистів України на одній сцені з юними зірками, фан-зустріч з акторами улюблених телевізійних проектів.

Заходи, що тривали з 10.00 ранку до 16.00, відвідали близько 10 тисяч гостей, які отримали безліч позитивних емоцій та бадьорий настрій на весь навчальний рік.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами управління освіти Дніпровського району