Главная > Все новости > Активисты района > На вул. Березняківській, 30, 30А, вул. Миколайчука, 5/1, просп. Тичини, 5, 9, 20, 20А прибрано стихійні сміттєзвалища

На вул. Березняківській, 30, 30А, вул. Миколайчука, 5/1, просп. Тичини, 5, 9, 20, 20А прибрано стихійні сміттєзвалища

Співробітники комунальних служб Дніпровського району щодено виконуют роботи з санітарного прибирання балансових територій. Працівники Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» ліквідували стихійні сміттєзвалища, що виникли на прибудинкових територіях. Впродовж дня великогабаритне сміття було прибрано за адресами: вул. Березняківська, 30, 30А, вул. І. Миколайчука, 5/1, просп. П. Тичини, 5, 9, 20, 20А.

Працівники житлово-експлуатаційної дільниці №407 всановили зливоприймачі по вул. Березняківській, 30.

Цього тижня в житловому будинку по вул. Алматинській, 43/57 встановили нове металеве накриття парапетів та влаштували нове рулонне покриття в ліфтовій.

В будинку на просп. Павла Тичини, 9А завершено роботи з ремонту вхідної групи. Роботи виконано в межах сплати тарифу за житлово-комунальні послуги.

Продовжуючи традицію проведення в Дніпровському районі «чистого четверга», співробітники Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» спільно з працівниками ЖЕДів району прибирали сходові клітини, технічні поверхи та горища, мили вікна, прибирали листя та сміття на прибудинкових територіях.

Продовжуються роботи з подрібнення та вивезення гілля. Наразі аткі роботи проведено за адресами: вул. райдужна, 11А, 39, вул. Сєрова, 28, вул. Г. Ватутіна, 4 та б-р Перова, 23.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва»