Главная > Все новости > Активисты района > Павло Тесленко: «Зношеність та пошкодження тепломереж, яким вже понад 60 років, призводить до втрати близько 40% тепла»

Павло Тесленко: «Зношеність та пошкодження тепломереж, яким вже понад 60 років, призводить до втрати близько 40% тепла»

Друзі, хочемо поінформувати Вас, що в нашій громадській приймальні на Алматинській, 103/1 іде збір підписів в підтримку ідеї впровадження Київської міської цільової програми з модернізації зовнішніх теплових мереж Дніпровського району, розпочати яку ми хочемо саме з ДВРЗ.

Річ у тому, що зношеність та пошкодження тепломереж, яким вже понад 60 років, призводить до втрати близько 40% тепла. За відповідні «збитки» вимушені платити саме споживачі, що створює значне фінансове навантаження на мешканців району.

До того ж через застарілість обладнання запірної арматури відбувається додатковий гідравлічний опір систем, що спричиняє зменшення якісних показників тепла житлової забудови, тому мешканці недоотримують якісну послугу з теплопостачання. А на додачу, через системні пориви комунальники вимушені зрізати щойно покладений асфальт, що завдає значних незручностей киянам та великих збитків міському бюджету.

Наша мета розробити та впровадити Київську міську цільову програму з модернізації зовнішніх теплових мереж всього району. Це дасть можливість значно поліпшити якість опалення та дозволить мешканцям будинків заощаджувати на сплаті за споживання теплоенергії 20-30%.