Главная > Все новости > Активисты района > У бібліотеках району відзначили День людей похилого віку

У бібліотеках району відзначили День людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати — 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний День людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

З цієї нагоди у бібліотеці № 158 (вул. Алматинська, 109) для читачів цих категорій провели захід «Хай теплою буде осінь життя». Для відвідувачів старшого покоління звучали зворушливі рядки української лірики про людську осінь, яка як і природа, буває різною.

У бібліотеці ім. В. Сосюри (Харківське шосе, 13) відбулись літературно-музичні посиденьки «Таємниця еліксиру молодості». Спілкування, прослуховування чудових мелодій і музичних фільмів, перегляд цікавої літератури, присвяченої творчим особистостям, робить життя літніх відвідувачів книгозбірні більш якісним різноманітним та повноцінним.

День людей похилого віку – це не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини суспільства, а це ще й привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Централізованої бібліотечної системи Дніпровського району