Главная > Все новости > Учні Дніпровського району отримали призові місця на Make X Starter Ukraine

Учні Дніпровського району отримали призові місця на Make X Starter Ukraine

В останній день виставки СEE та CEE Games 2019 компанія-розробник STEAM-конструкторів Makeblock вперше цього року провела національне змагання з робототехніки – Make X Starter Ukraine! Головною тематикою змагання стала тема — «Хранитель міста» (City Guardian), яка підіймає складне, але актуальне питання збереження екології.

У турнірі взяли участь діти та підлітки різної вікової категорії — від 6 до 16 років. Команди поділили на дві групи: Elementary – діти від 6 до 12 років та Intermediate – підлітки від 12 до 16 років.

Участь у змаганні взяли і учні навчально-виховного комплексу (НВК) №141 «ОРТ» Дніпровського району м. Києва. Зокрема, вони представили 4 команди: «Crazy Carrots», «Mad Hamsters», «SpaceORT», «K-2».

Усього в турнірі змагалося 18 команд з усіх куточків України. До півфіналу потрапило 8 команд, а саме: Yellow Cat, SSG, Robotics Bucovina, Restless, Team F, SpaceORT, Rainy Brain, Crazy Carrots.

За результатами змагань команди районного НВК отримали такі здобутки: команда «Space ORT» — 3 місце турніру, команда «Mad Hamsters» — найкращий інженерний журнал, команда «Crazy Carrots» — найкращий ментор.

Вітаємо талановитих юних киян з перемогами на національному змаганні! Бажаємо успіхів, стрімкого розвитку та впевнених перемог!

Джерело