Главная > Все новости > Активисты района > В Дніпровському районі пройшла чергова толока

В Дніпровському районі пройшла чергова толока

У Дніпровському районі, продовжуючи гарну традицію, провели толоку в парку вздовж вул. Попудренка. Працівники структурних підрозділів Дніпровської райдержадміністрації на чолі з головою Петро Онофрійчуком разом з громадськістю та співробітниками комунальних підприємств району приводили у належний санітарний стан територію району.

Спільними зусиллями парк вздовж вул. Попудренка було прибрано від опалого листя та сміття. Окрім цього висадили 10 дерев яблуні декоративної.

Необхідним інвентарем та посадковим матеріалом забезпечило районне Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень.

Впродовж дня від сміття прибирали парки, сквери, прибудинкові території, дитячі та спортивні майданчики, території закладів освіти та охорони здоров’я, місця масового перебування та відпочинку мешканців, упорядковували зелені зони.

Районна влада відповідально підійшла до організації масового заходу та заздалегідь визначила локації проведення толоки.

Дніпровська райдержадміністрація висловлює вдячність всім учасникам толоки за небайдужість та особистий внесок у благоустрій території району, а також закликає долучатися до майбутніх подібних заходів, які будуть проводитись протягом березня та квітня поточного року.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району