Главная > Все новости > Активисты района > В підліткових клубах Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання відбулися показові театральні вистави

В підліткових клубах Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання відбулися показові театральні вистави

18-20 листопада в підліткових клубах Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дніпровського району м. Києва відбулися показові театральні вистави вихованців клубів.

18 листопада в підлітковому клубі “Райдуга” (просп. Гагаріна, 5/2) вихованці театрального гуртка “Майстерня радості” показали свято «Принцес і Принців», яке святкується в Америці і Європі, бо кожна дівчинка мріє бути  принцесою.

Дівчата втішали глядачів своїми талантами: малювали, співали і розповідали вірші, танцювали і навіть жартували, а ще як справжні принцеси, розповідали правила етикету, вчилися правильно ходити, щоб свою корону носити, як справжні принцеси. Звичайно, всіх учасників визнали гідними бути принцесами і принцами.

Учасники отримали подарунки і серед них — екскурсія на телевізійну студію Суспільного телебачення України у місті Києві.

20 листопада в підлітковому клубі “Темп” (вул. Миропільська, 13-а) вихованці вокально-театрального гуртка показали виставу “Пеппі — довга панчоха”.

Батьки та діти насолоджувались чудовим виступом театральної вистави та музичними номерами.

Після вистави було проведено лотерею з дітьми та батьками, за результатами якої всі учасники отримали призи.

За інформацією Центру по роботі з дітьми на молоддю за місцем проживання Дніпровського району м. Києва

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *